KURUMSAL / KURUMSAL

REKOR ORMAN ÜRÜN. DEKORAS. MOB. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mobilya sektöründeki tecrübeleriyle kurumsallaşma amacında olan Rekor; Türk mobilya sektörünün en önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefleyen modüler bir markadır.

Rekor mobilya bugün 3000 m2 kapalı alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerine 30 yıldır sunduğu hizmeti sürekli gelişime tabi tutmaktadır.

"Her zevke uygun mobilya" ilkesiyle sektörde fark yaratan, tecrübelerini genç, dinamik ve alanında profesyonel bir kadro ile birleştiren Rekor; hedef kitlesine estetiği, fonksiyonelliği, konforu ve kaliteyi yaşatıyor.

Bilgi birikimi ve tecrübenin temelleri üzerinde geliştirdiği yaratıcı hizmet anlayışı ile ilkelerinden ödün vermeyen Rekor; zengin tasarımlarıyla, estetik mobilyalar üretmeyi esas almıştır.

Firma, estetiğin yanı sıra kullanım rahatlığı açısından da mükemmel hizmeti hedef kitlesinin beğenisine sunmaktadır. Hizmet alanına mutfak dolapları ve mobilyasını eklediğinde beri hedef kitle portföyünü zenginleştiren rekor, her evi süsleyen lider bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Yeni nesil tasarımlarıyla gençlerin gözdesi olmayı amaçlayan Rekor; yaratıcı düşünce anlayışıyla da tüm ürünlerinde yeniliği ön planda tutmaktadır.

Rekor tasarımında markalaşmak ve modüler mobilya dünyasına renk katma hedefinde olan Rekor, zamanın modasına uygun, genç, neşeli e fonksiyonel dünyalar kurarak hedef kitlesine en iyisini vermek ister.

Özellikle genç odası ve mutfak dolabı tasarımlarında yaş, cinsiyet, hobiler, genişlik ve doğal ışık gibi mekan özelliklerini göz önüne alarak hedef kitlesine özel bir dünya kurmaktadır.

Rekor, konularında uzman ve deneyimli ekibiyle, ürün yelpazesindeki sınırsız mobilya seçenekleriyle, hayallerinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürüyor.

Zevkinize uygun olarak seçtiğiniz Rekor, ürünlerini estetik bir dizaynla dekore ediyor, kişisel zevkleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda çözüm üretiyoruz.